20.1 C
Albania
Sunday, August 14, 2022

Does cinnamon milk help you sleep better?

Many people have a favorite "medicine" for every night before bed: a warm decaffeinated tea or some melatonin supplement. But juices containing milk and...

Graham Martin – Aktori i njohur gjendet i vdekur në shtëpi

Graham Martin, ylli i West End u gjet i vdekur në shtëpi.Sipas raportimeve te shumta Aktori 50-vjeçar, emri i vërtetë i të cilit ishte Graham...

Recipes can live longer in use these tricks while washing

Recipes are one of the most used everyday garments, but the process of washing them is not so practical. You may have worn the...

10 raste kur nje aktor eshte transformuar për rolin e tij

Jeta e nje aktor shqiptar ose te huaj nuk perbehet vetem nga fama dhe qejfi. Ata kane shume detyra te rendesishme dhe te renda. Realiteti i...

Arti shqiptar në zi/Dy aktorë humori u ndanë sot nga jeta

Kinematografia dhe skena shqiptare janë sot më të varfra, më të zymta! Sepse dy nga artistët që i kanë dhënë kaq shumë të qeshura...

Beauty

Entertainment

Modelling

Artikujt e fundit

5 gjerat qe duhet te beni per te pasur nje dite te lumtur

Deshironi te keni nje dite te bukur dhe pa komplikime dhe negativitet? Ja disa gjera te cilat do ju ndryshojne menjhere rutinen tuaj Sistemimi i krevatit...

5 filmat më interesant Netflix qe mund ti shihni gjatë muajit gusht

Gushti është një periudhë kur kemi nevojë për sugjerime filmash më shumë se çdo here tjetër, pasi jemi pushim dhe mund te shohim plote...

Cilat jane 3 sekretet per te pasur nje lekure te shendetshme

Deshironi te keni nje lekure t e shendetshme? Qe te keni nje lekure te bukur dhe e shendetshme, mbi të gjitha të shëndetshme dhe plot...

Lulet dhe bimet ne shtepi – Si te kujdeseni kur shkoni me pushime

Kujdesi per lulet nderkohe qe shkoni me pushime Erdhi periudha e veres dhe ju do te largoheni nga shtepia per te shkuar me pushime...

Si te zbardhim fytyren per nje lekure te bardhe

Si mund te zbardhim fytyren lehte apo ne kushte shtepie. Dhe ta kemi ate te shendetshme. Eshte pyetja me e shpeshte qe degjojme ditet...

Kush triumfoi në Oscars 2021? Lista e plotë e fituesve

asi u shty për dy muaj Oscars, Çmimet Oscar Nominations 2021 u mbajtën mbrëmjen e kaluar. Shfaqja u transmetua nga dy vende në Los Anxhelos:...

Graham Martin – Aktori i njohur gjendet i vdekur në shtëpi

Graham Martin, ylli i West End u gjet i vdekur në shtëpi.Sipas raportimeve te shumta Aktori 50-vjeçar, emri i vërtetë i të cilit ishte Graham...

Arti shqiptar në zi/Dy aktorë humori u ndanë sot nga jeta

Kinematografia dhe skena shqiptare janë sot më të varfra, më të zymta! Sepse dy nga artistët që i kanë dhënë kaq shumë të qeshura...

Figurat e shquara shqiptare që ndërruan jetë përgjatë 2020-ës

Në një vit të vështirë si 2020-a, Shqipëria humbi disa nga figurat e shquara shqiptare të ndryshme artistike, ku në disa prej tyre u...

10 raste kur nje aktor eshte transformuar për rolin e tij

Jeta e nje aktor shqiptar ose te huaj nuk perbehet vetem nga fama dhe qejfi. Ata kane shume detyra te rendesishme dhe te renda. Realiteti i...

Does cinnamon milk help you sleep better?

Many people have a favorite "medicine" for every night before bed: a warm decaffeinated tea or some melatonin supplement. But juices containing milk and...