26.7 C
Albania
Wednesday, September 29, 2021

If you think you do not have a nice home, the problem lies here

We often say that the living room of the house is the most important environment, but we forget to mention how much important time...

POSTIMET E REJA

Uthulla e molles dhe benefitet e saj per shendetin

Uthulla e molles ka me shume perdorime sesa vec ne gatim. Jeni gati te mesoni disa nga benefitet e saj? Me siguri keni lexuar disa herë...

Nese ndiqni keto hapa renia e peshes do te behet me e lehte

Deshironi qe renia e peshes te behet e lehte per tu arritur? Të humbasësh peshë nuk është një gjë aq e thjeshtë dhe e mirë...

Ja disa arsye qe tregojne se jeni me intelekt me te lart se te tjeret

Deshironi te dini nese keni nje intelekt me te lart se sa te tjeret rreth jush? Një ide gjeniale e papritur ose një supozim...

5 Ushqime te cilat ju ndihmojne per nje imunitet te fuqishem

Cilat jane 5 ushqime te cilat do ju ndihmojne te keni nje imuntet te fort? Karoten Kohët e fundit, shkencëtarët kanë zhvilluar interes të veçantë për...

Policia arreston një grua që protestoi topless gjatë funeralit të Princit Philip

Një grua topless thuhet se është arrestuar jashtë portave të Kalasë Windsor, ku po zhvillohej funerali i Princit Philip.
Një protestuese, jo e zakontë, vrapoi përpara një turme afër kalasë pas heshtjes që po mbanin në nderim të Dukës së Edinburgut.

Gruaja vrapoi ndëkohë që bëtiste “shpëtoni planetin”, pasi turma filloi të duartrokiste pas heshtjes.

Ajo u hodh mbi një statujë të Mbretëreshës Victoria para se oficerët e policisë ta largonin atë nga vendi i ngjarjes, në Castle Hill.
Qindra njerëz iu bashkuan homazheve të Princit Philip, të cilët u rreshtuan jashtë kalasë.
Oficerët e armatosur, të vendosur mbi ndërtesat vëzhgonin turmat përreth.
Një zëdhënëse e Policisë tha për Mirrori: “Rreth 3.05 pasdite Policia e Thames Valley bëri një arrestim të një gruaje 55-vjeçare nga West Sussex, nën dyshimin e përdorimit të fjalëve / sjelljeve kërcënuese / abuzive që mund të shkaktojnë ngacmime, alarm ose shqetësim.’

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Latest Posts

Uthulla e molles dhe benefitet e saj per shendetin

Uthulla e molles ka me shume perdorime sesa vec ne gatim. Jeni gati te mesoni disa nga benefitet e saj? Me siguri keni lexuar disa herë...

Nese ndiqni keto hapa renia e peshes do te behet me e lehte

Deshironi qe renia e peshes te behet e lehte per tu arritur? Të humbasësh peshë nuk është një gjë aq e thjeshtë dhe e mirë...

Ja disa arsye qe tregojne se jeni me intelekt me te lart se te tjeret

Deshironi te dini nese keni nje intelekt me te lart se sa te tjeret rreth jush? Një ide gjeniale e papritur ose një supozim...

5 Ushqime te cilat ju ndihmojne per nje imunitet te fuqishem

Cilat jane 5 ushqime te cilat do ju ndihmojne te keni nje imuntet te fort? Karoten Kohët e fundit, shkencëtarët kanë zhvilluar interes të veçantë për...

Don't Miss

Quiz: Sa e ngjashme je me nënën tënde?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa e rëndësishme je për miqtë e tu?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Ditën e Shën Valentinit, do ta kaloni mirë apo keq?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa të predispozuar jeni për të vuajtur nga ankthi?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Wonderland apo Onederland?

Çfarë më shumë se një festë me temë “Winter Wonderland’ do të kishte kuptim në dimër? Helena festoi 1-vjetorin në fillim të janarit, kur...