15.8 C
Albania
Monday, November 7, 2022

Does cinnamon milk help you sleep better?

Many people have a favorite "medicine" for every night before bed: a warm decaffeinated tea or some melatonin supplement. But juices containing milk and...
Home Beauty

Beauty

Cilat jane ushqimet qe ju ndihmojne te keni floke te shendetshem

Deshironi te dini si te keni floke te shendetshem? Ky artikull është i përsosur për ju nëse vuani nga rënia e rritjes së flokëve apo...

Uthulla e molles dhe benefitet e saj per shendetin

Uthulla e molles ka me shume perdorime sesa vec ne gatim. Jeni gati te mesoni disa nga benefitet e saj? Me siguri keni lexuar disa herë...

Kush eshte periudha me e mire per depilim

Kush eshte periudha me e mire per depilim me dyll dhe rregullat qe duhet te ndiqni per te eleminuar dhimbjet. Ekspertët e bukurisë thonë se...

5 gjerat qe duhet te beni per te pasur nje dite te lumtur

Deshironi te keni nje dite te bukur dhe pa komplikime dhe negativitet? Ja disa gjera te cilat do ju ndryshojne menjhere rutinen tuaj Sistemimi i krevatit...

Cilat jane 3 sekretet per te pasur nje lekure te shendetshme

Deshironi te keni nje lekure t e shendetshme? Qe te keni nje lekure te bukur dhe e shendetshme, mbi të gjitha të shëndetshme dhe plot...

Si te zbardhim fytyren per nje lekure te bardhe

Si mund te zbardhim fytyren lehte apo ne kushte shtepie. Dhe ta kemi ate te shendetshme. Eshte pyetja me e shpeshte qe degjojme ditet...

VAJI I KASTORIT, 6 ARSYE PSE DUHET TA KENI

Vaji i kastorit ka qene per me teper se nje mije vjet nje element kryesor ne kabinetin e medikamenteve mjekesore.Vaji i kastorit ne thelb...

5 ushtrime për lindje të lehtë dhe nje lindje natyrale

Ushtrimet per nje lindje te hehte jane trendi qe shume femra po ndjekin. Ushtrimet per lindje jane te sygjeruara gjithashtu nga mjeke dhe specialiste...

Bark i sheshte ne pak caste, ndiqni këtë recetë ideale në mëngjes

Nje bark i sheshte ne pak caste. Nuk ka me nevoje mos të hani per te mos u ndjere të fryrë. Recetë me të gjitha...

Must Read

Quiz: Çfarë dhurate do të marrësh për Shën Valentin?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa e ngjashme je me nënën tënde?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa e rëndësishme je për miqtë e tu?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter