23.7 C
Albania
Wednesday, September 29, 2021

Simpler than you think, this quick morning routine will change your day

Do you have aspirations to rise to a leadership role in your company? Or maybe you just want to build a better reputation for...
Home VIP

VIP

Figurat e shquara shqiptare që ndërruan jetë përgjatë 2020-ës

Në një vit të vështirë si 2020-a, Shqipëria humbi disa nga figurat e shquara shqiptare të ndryshme artistike, ku në disa prej tyre u...

Rolando dhe Teresa, çifti i bamirësive në Shqipëri

Kur edhe shume pak kohe ka mbetur nga viti 2020 ,  secilit nga ne mund ti vijë ndermend cdo ngjarje e këtij viti të...

Histori dashurie te famshme qe linden ne sheshxhirime

Histori dashurie te famshme qe kane lindur ne sheshxhirime. Jane mbreslenese dhe shume joshese per cilindo nga ne. Ne Hollywood tashme ne dime qe pervec...

Policia arreston një grua që protestoi topless gjatë funeralit të Princit Philip

Një grua topless thuhet se është arrestuar jashtë portave të Kalasë Windsor, ku po zhvillohej funerali i Princit Philip. Një protestuese, jo e zakontë, vrapoi...

YouTube vendos te mos e paguaje me kanalin e influencuesit te famshem pas kesaj video-je

  Sic e dime platforma YouTube eshte nje nga rrjetet me te ndjekura ne te gjithe boten. Aty postohet cdo gje qe ne duam te...

Must Read

Quiz: Sa e rëndësishme je për miqtë e tu?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Ditën e Shën Valentinit, do ta kaloni mirë apo keq?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa të predispozuar jeni për të vuajtur nga ankthi?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter