14.3 C
Albania
Wednesday, November 9, 2022

Does cinnamon milk help you sleep better?

Many people have a favorite "medicine" for every night before bed: a warm decaffeinated tea or some melatonin supplement. But juices containing milk and...

POSTIMET E REJA

Cilat jane ushqimet qe ju ndihmojne te keni floke te shendetshem

Deshironi te dini si te keni floke te shendetshem? Ky artikull është i përsosur për ju nëse vuani nga rënia e rritjes së flokëve apo...

Uthulla e molles dhe benefitet e saj per shendetin

Uthulla e molles ka me shume perdorime sesa vec ne gatim. Jeni gati te mesoni disa nga benefitet e saj? Me siguri keni lexuar disa herë...

Nese ndiqni keto hapa renia e peshes do te behet me e lehte

Deshironi qe renia e peshes te behet e lehte per tu arritur? Të humbasësh peshë nuk është një gjë aq e thjeshtë dhe e mirë...

Ja disa arsye qe tregojne se jeni me intelekt me te lart se te tjeret

Deshironi te dini nese keni nje intelekt me te lart se sa te tjeret rreth jush? Një ide gjeniale e papritur ose një supozim...

Graham Martin – Aktori i njohur gjendet i vdekur në shtëpi

Graham Martin, ylli i West End u gjet i vdekur në shtëpi.Sipas raportimeve te shumta

Aktori 50-vjeçar, emri i vërtetë i të cilit ishte Graham Reid, është gjetur në rezidencën e tij në Basford, më 1 maj.

Raportet sugjerojnë se ai kishte qenë duke luftuar pneumoninë para se të ndërronte jetë.

Martin Graham e filloi karrierën e tij të aktrimit në vitet 1990. Si dhe shfaqjet e tij në teatër përfshinin “Blood Brothers”, si dhe “Brighton Rock” dhe “Starlight Express” në “West End” të Londrës.

vdekja e Graham Martin

Dramaturgu Tim Churchill, i cili ka punuar me Martinin në “Blood Brothers”për 11 vjet. Ishte ai që njoftoi policinë kur nuk kishte dëgjuar më nga shoku i tij.

Ai shpjegon se ishte dicka e pazakonte qe te mos komunikonte me shume se 3 dite me mikun e tij Graham Martin

Churchill, 49 vjeç, thot: “Unë do të shkoja në shtëpinë e Graham Martin edhe pse vendi ishte në bllokim, sepse kisha një ndjenjë të keqe.

Ne u vonuam, sepse duhet të merrja disa gjëra në farmaci, kështu që vendosa të telefonoj policinë.”

“Nuk ishte e zakontë që ai të mos bëhej i gjallë në rrjetet sociale. Kështu njoftova policinë. Ishte një tronditje e madhe.

E kalova pjesën tjetër të ditës duke telefonuar të gjithë ata që dija se e njihnin Graham, sepse nuk doja që ta zbulonin në mediat sociale.”

“Graham Martin ishte një aktor shumë i talentuar. Dhe ai kishte një zemër të madhe. Ai ishte një nga njerëzit më profesionistë me të cilët kam punuar ndonjëherë.

Etika e tij e punës ishte e shkëlqyeshme dhe sillte një ndjenjë argëtimi në dhomën e zhveshjes. Cdo gje qe ai bente percillte pozitivitet dhe lumturi. Do te doja ta kisha edhe per shume vite te tjera pran meje – përfundoi ai.

Latest Posts

Cilat jane ushqimet qe ju ndihmojne te keni floke te shendetshem

Deshironi te dini si te keni floke te shendetshem? Ky artikull është i përsosur për ju nëse vuani nga rënia e rritjes së flokëve apo...

Uthulla e molles dhe benefitet e saj per shendetin

Uthulla e molles ka me shume perdorime sesa vec ne gatim. Jeni gati te mesoni disa nga benefitet e saj? Me siguri keni lexuar disa herë...

Nese ndiqni keto hapa renia e peshes do te behet me e lehte

Deshironi qe renia e peshes te behet e lehte per tu arritur? Të humbasësh peshë nuk është një gjë aq e thjeshtë dhe e mirë...

Ja disa arsye qe tregojne se jeni me intelekt me te lart se te tjeret

Deshironi te dini nese keni nje intelekt me te lart se sa te tjeret rreth jush? Një ide gjeniale e papritur ose një supozim...

Don't Miss

Quiz: Çfarë dhurate do të marrësh për Shën Valentin?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa e ngjashme je me nënën tënde?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa e rëndësishme je për miqtë e tu?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Ditën e Shën Valentinit, do ta kaloni mirë apo keq?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa të predispozuar jeni për të vuajtur nga ankthi?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter