28.7 C
Albania
Tuesday, September 28, 2021

Sonte është nata e parë e magjisë, lini gjithçka për të parë çfarë ndodh këtu

Nuk ke si të mungosh në një vend si ky. Sepse qyteti i njëmbinjëdritareve të jep realisht 1001 arsye për të qenë aty. Turizmi...

POSTIMET E REJA

Banania dhe vetite ushqyese te levores se saj

Banania është një frut shumë i zakonshëm që hahet në të gjithë botën. Vlera e tyre ushqyese është gjithashtu e lartë që përmban vitamina...

Shkaterrohen qindra shtepi nga shperthimi i vullkanit ne Spanje

Shpërthimi i vullkanit në La Palma në Ishujt Kanarie, në Spanjë ka shkatërruar shtëpitë. Gjithashtu dhe ka detyruar rreth 5,500 banorë të evakuohen. Nje ngjarje...

Kush eshte periudha me e mire per depilim

Kush eshte periudha me e mire per depilim me dyll dhe rregullat qe duhet te ndiqni per te eleminuar dhimbjet. Ekspertët e bukurisë thonë se...

Varesia nga ushqimi – Cfare duhet te beni per t’a ndaluar

Njeriu dhe ushqimi jane dy gjera qe ecin paralel ne kulturen dhe boten e sotme, si edhe varesia nga ushqimi. Gjithashtu mos te harrojme...

Soni Malaj flet për bërrylat në muzikë: Më kanë hyrë në hak

Soni Malaj është fituese e shumë çmimeve në “Këngën Magjike” 2019 duke iu afruar finishit, e dyta dhe e treta. Këtë herën në “Këngën Magjike 2021” vjen me këngën e titulluar “Versioni im”. E pyetur nga Ardit Gjebrea, Soni tregon cili është pengu i saj më i madh në jetë.

soni malaj

“Pengje nuk kam, sepse jam një njeri që i bëj gjërat me shpirt dhe çfarë kam dashur në jetën time, e kam bërë dhe nuk është se kam ndonjë peng të madh. Thote kengetarja Soni Malaj

. Ndoshta ato gjëra që vijnë nga Perëndia, siç është humbja e babait tim, që është peng shumë i madh, ato nuk janë në dorën time, por ne vazhdojmë të jetojmë”.

Një nga fanset e këngëtares, përmes një videomesazhi, e ka pyetur nëse ka pasur bërryla në muzikë. Dhe gjithashtu nëse është ndier sikur i ka hyrë dikush në hak. Soni Malaj përgjigjet se në muzikë ka konkurrencë shumë të madhe. Dhe ka edhe nga ata që i kanë hyrë në hak.soni malaj 2019

“Është konkurrencë shumë e madhe, sepse edhe festivalet janë konkurrencë muzikore. Kështu që normalisht me bërryla duke ecur përpara. Më kanë hyrë në hak, le të themi që po”.

Soni Malaj ne 2019 ka nxjerr disa kenge te cilat jane bere hite te medha ne shqiperi dhe Kosove.

Latest Posts

Banania dhe vetite ushqyese te levores se saj

Banania është një frut shumë i zakonshëm që hahet në të gjithë botën. Vlera e tyre ushqyese është gjithashtu e lartë që përmban vitamina...

Shkaterrohen qindra shtepi nga shperthimi i vullkanit ne Spanje

Shpërthimi i vullkanit në La Palma në Ishujt Kanarie, në Spanjë ka shkatërruar shtëpitë. Gjithashtu dhe ka detyruar rreth 5,500 banorë të evakuohen. Nje ngjarje...

Kush eshte periudha me e mire per depilim

Kush eshte periudha me e mire per depilim me dyll dhe rregullat qe duhet te ndiqni per te eleminuar dhimbjet. Ekspertët e bukurisë thonë se...

Varesia nga ushqimi – Cfare duhet te beni per t’a ndaluar

Njeriu dhe ushqimi jane dy gjera qe ecin paralel ne kulturen dhe boten e sotme, si edhe varesia nga ushqimi. Gjithashtu mos te harrojme...

Don't Miss

Në thellësinë e detit për ditëlindjen e Seadit

Për 3-vjetorin e Seadit prindërit e tij dëshironin t’i ftonin të afërmit në një festë në thellësi të detit. Class Events krijoi detin në...

Karnavalet për Sarën dhe Ledionin, erdhën para kohe – me rastin e ditëlindjes së Romanit

Për Sarën dhe Ledionin erdhën karnavalet! Madje, mund të themi që karnavale më të ëmbla se këto nuk kemi parë ndonjëherë. Çfarë na shkon në...

Udhëtimi i parë rreth diellit për të voglën Sol

Ka shpesh diskutime nëse 1-vjetori duhet festuar apo jo. Në fakt, 1-vjetori është një festë shumë e rëndësishme për fëmijën, edhe pse ai nuk...

Risia e Class Fashion Show, bum kërkesash për të qenë pjesë e tij

Një risi e këtij viti në Class Fashion Show, ishin biletat për njerëzit e zakonshëm që i adhurojnë evenimentet e tilla, ku në qendër...

Cila është filozofia e Alketa Vejsiut për ngjarjen më të madhe të Class për këtë vit?

Edhe këtë vit, ngjarja e madhe e Class, e kthyer tashmë në një traditë të përvitshme të organizimit të eventeve me të rëndësishme në...