13.8 C
Albania
Monday, November 7, 2022

Does cinnamon milk help you sleep better?

Many people have a favorite "medicine" for every night before bed: a warm decaffeinated tea or some melatonin supplement. But juices containing milk and...
Home Hollywood

Hollywood

Kengetarja shqiptare Dua Lipa perfundon ne gjyq

Dua Lipa kengetarja me fame boterore e cila u be e njohur me kengen New Rules është hedhur në gjyq për shkak se ka...

5 filmat më interesant Netflix qe mund ti shihni gjatë muajit gusht

Gushti është një periudhë kur kemi nevojë për sugjerime filmash më shumë se çdo here tjetër, pasi jemi pushim dhe mund te shohim plote...

Graham Martin – Aktori i njohur gjendet i vdekur në shtëpi

Graham Martin, ylli i West End u gjet i vdekur në shtëpi.Sipas raportimeve te shumta Aktori 50-vjeçar, emri i vërtetë i të cilit ishte Graham...

Kush triumfoi në Oscars 2021? Lista e plotë e fituesve

asi u shty për dy muaj Oscars, Çmimet Oscar Nominations 2021 u mbajtën mbrëmjen e kaluar. Shfaqja u transmetua nga dy vende në Los Anxhelos:...

Histori dashurie te famshme qe linden ne sheshxhirime

Histori dashurie te famshme qe kane lindur ne sheshxhirime. Jane mbreslenese dhe shume joshese per cilindo nga ne. Ne Hollywood tashme ne dime qe pervec...

Must Read

Quiz: Çfarë dhurate do të marrësh për Shën Valentin?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa e ngjashme je me nënën tënde?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa e rëndësishme je për miqtë e tu?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter