16.7 C
Albania
Wednesday, September 29, 2021

Nuk ka si Shtëpia mesdhetare 0.0, Arjon Muarremi na zbulon instalacionin më të ri në Tiranë

Organizimet e ndryshme që grumbullojnë artistë të rinj, festivale e bienale me një numër të kufizuar spektatorësh, ndonjëherë duket sikur vijnë e ikin pa...
Home Style

Style

5 gjerat qe duhet te beni per te pasur nje dite te lumtur

Deshironi te keni nje dite te bukur dhe pa komplikime dhe negativitet? Ja disa gjera te cilat do ju ndryshojne menjhere rutinen tuaj Sistemimi i krevatit...

7 ndryshime pas lindjes qe peson trupi i gruas nga shtatezania

Gruas pas lindjes i ndryshon jeta ne menyre drastike pas lindjes. Ajo duhet të mbaje pergjegjesi si per vetn ashtu edhe per femijen. Ne...

Cila jane ngjyrat dhe numrat me fat ne Horoskop, zbuloni sekretet e shenjes suaj

Horoskopi tashme eshte bere pjese e pandare e jetes dhe cdo dite ne jemi te intersuar se cfare ka rezervuar yjesia per ne. Si...

KOMBINIMI I NGJYRAVE PER SEZONIN PRANVEROR

Veshja eshte pasqyre e asaj qe ne jemi. Ne duam cdo moment te ndiejme vemendjen qe mund te marim nepermjet nje luku terheqes ,...

Must Read

Wonderland apo Onederland?

Çfarë më shumë se një festë me temë “Winter Wonderland’ do të kishte kuptim në dimër? Helena festoi 1-vjetorin në fillim të janarit, kur...

Pse të gjithë e festojnë ditëlindjen e parë të fëmijës, kur ai s’do të mbajë mend asgjë?

A ka gëzim më të madh në jetë se lindja e një fëmije? Për ata që janë bërë prindër dhe e kanë provuar atë...

Në thellësinë e detit për ditëlindjen e Seadit

Për 3-vjetorin e Seadit prindërit e tij dëshironin t’i ftonin të afërmit në një festë në thellësi të detit. Class Events krijoi detin në...