15.8 C
Albania
Monday, November 7, 2022

Does cinnamon milk help you sleep better?

Many people have a favorite "medicine" for every night before bed: a warm decaffeinated tea or some melatonin supplement. But juices containing milk and...
Home Entertainment

Entertainment

Kengetarja shqiptare Dua Lipa perfundon ne gjyq

Dua Lipa kengetarja me fame boterore e cila u be e njohur me kengen New Rules është hedhur në gjyq për shkak se ka...

5 filmat më interesant Netflix qe mund ti shihni gjatë muajit gusht

Gushti është një periudhë kur kemi nevojë për sugjerime filmash më shumë se çdo here tjetër, pasi jemi pushim dhe mund te shohim plote...

Lulet dhe bimet ne shtepi – Si te kujdeseni kur shkoni me pushime

Kujdesi per lulet nderkohe qe shkoni me pushime Erdhi periudha e veres dhe ju do te largoheni nga shtepia per te shkuar me pushime...

Figurat e shquara shqiptare që ndërruan jetë përgjatë 2020-ës

Në një vit të vështirë si 2020-a, Shqipëria humbi disa nga figurat e shquara shqiptare të ndryshme artistike, ku në disa prej tyre u...

Jeni në jug me pushime? Mos i humbni keto vende mahnitese

Në këto ditë të nxehta gushti, pothuaj të gjithë janë zhvendosur në jug  aty ku freskia, uji, natyra, jane vende mahnitese ne bote. Megjithatë, nuk...

Personazhi i Vitit 2020, cilet jane heronjtë e vijes se pare

doktoret personazhi i vitit 2020 online ciao al

Zbuloni artin se si te edukoni femijet heret

Si te edukoni femijet ne menyren me te mire ndoshta nje nga mesimet me te mira ne jete. Fillesat e cdo jete njerëzore jane...

Genjeshtra per femije – çdo nënë ia thotë fëmijës së saj

Genjeshtra per femije , qe cdo nene eshte e detyruar ti thote. Prindërit janë gjithmonë burimi kryesor i informacionit për një fëmijë, por shpesh...

Gjerat e rendesishme qe duhet t’ia mesoni femijes ne familje

Kur behesh prind,  pergjegjesia nis kur femija eshte ende ne barkun e nenes dhe fillon te mendosh per te ardhemen e tij. Per prinderit...

Must Read

Quiz: Çfarë dhurate do të marrësh për Shën Valentin?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa e ngjashme je me nënën tënde?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa e rëndësishme je për miqtë e tu?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter