28.7 C
Albania
Tuesday, September 28, 2021

Sonte është nata e parë e magjisë, lini gjithçka për të parë çfarë ndodh këtu

Nuk ke si të mungosh në një vend si ky. Sepse qyteti i njëmbinjëdritareve të jep realisht 1001 arsye për të qenë aty. Turizmi...

POSTIMET E REJA

Banania dhe vetite ushqyese te levores se saj

Banania është një frut shumë i zakonshëm që hahet në të gjithë botën. Vlera e tyre ushqyese është gjithashtu e lartë që përmban vitamina...

Shkaterrohen qindra shtepi nga shperthimi i vullkanit ne Spanje

Shpërthimi i vullkanit në La Palma në Ishujt Kanarie, në Spanjë ka shkatërruar shtëpitë. Gjithashtu dhe ka detyruar rreth 5,500 banorë të evakuohen. Nje ngjarje...

Kush eshte periudha me e mire per depilim

Kush eshte periudha me e mire per depilim me dyll dhe rregullat qe duhet te ndiqni per te eleminuar dhimbjet. Ekspertët e bukurisë thonë se...

Varesia nga ushqimi – Cfare duhet te beni per t’a ndaluar

Njeriu dhe ushqimi jane dy gjera qe ecin paralel ne kulturen dhe boten e sotme, si edhe varesia nga ushqimi. Gjithashtu mos te harrojme...

If you think you do not have a nice home, the problem lies here

We often say that the living room of the house is the most important environment, but we forget to mention how much important time we spend in the toilet.
It is the place where we begin and end the day. To answer the question of why remodeling your toilet should be taken seriously, let’s first discuss why it is so important.

Did you know that a person, on average, will spend at least 1.5 years of his life in the toilet ?!
For many others, their best ideas come in the shower. It’s that sacred space where you can ‘prepare’ for a project or are preparing for your job interview.
Well let’s face it, it’s half the beauty of your home!
In the way a toilet is aesthetically placed, it can play a big role for the rest of the house. Surely the right toilet decor, tile design, lighting can be the ‘icing on the cake’ of the whole house project.
As you read, you are thinking about your toilet. Need change ?! Do you look small ?! Is not it modern?
Well here you will find some instructions on how to build the dream toilet, and the place where you can realize it:
LIGHTENING

The level of lighting in a toilet is the key to ‘manipulating’ its size. This advice comes from the specialists of the most famous company in the country, for tiles and sanitary ware , Selection By Arjon . Simplicity and light quality, which you can easily achieve!
Tile design

Dizajnet mund të jenë të pafundme, por diferenca qëndron tek cilësia dhe përshtatja. Nëse hapësira e tualetit tuaj është e vogël, zgjidhni dizajne me ngjyra të hapura. Shkëlqim dhe pastërti me “Tele Di Marmo” nga EMIL Ceramica, vetëm në Selection by Arjon.
Eleganca në hapësirë

Ndonjëherë është shqetësuese, jo vetëm kur tualeti është i vogël por edhe kur ka një hapësirë të madhe. Nëse nuk bëni zgjedhjet e duhura mund të rezultojë një ‘rrëmujë’ e vërtetë! Në showroom-in e Selection By Arjon, ju do të gjeni atë që keni deri dje mendonit se nuk do e arrinit dot. Cilësia, dizajni unik, garancia nga markat më të njohura në botë, do t’ju frymëzojnë të krijoni tualetin e ëndrrave.
Komoditet modern

Over time, innovations in style enable us to create a more comfortable lifestyle. But, the point is to choose between many providers, to find the right one! Investing in a toilet translates to investing 70% of the entire home, as it is the environment that changes less frequently than any other environment in the home. (If you make the right choice!) So go for quality and warranty, go to Selection By Arjon . There you will find the potential to change your entire lifestyle.

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Latest Posts

Banania dhe vetite ushqyese te levores se saj

Banania është një frut shumë i zakonshëm që hahet në të gjithë botën. Vlera e tyre ushqyese është gjithashtu e lartë që përmban vitamina...

Shkaterrohen qindra shtepi nga shperthimi i vullkanit ne Spanje

Shpërthimi i vullkanit në La Palma në Ishujt Kanarie, në Spanjë ka shkatërruar shtëpitë. Gjithashtu dhe ka detyruar rreth 5,500 banorë të evakuohen. Nje ngjarje...

Kush eshte periudha me e mire per depilim

Kush eshte periudha me e mire per depilim me dyll dhe rregullat qe duhet te ndiqni per te eleminuar dhimbjet. Ekspertët e bukurisë thonë se...

Varesia nga ushqimi – Cfare duhet te beni per t’a ndaluar

Njeriu dhe ushqimi jane dy gjera qe ecin paralel ne kulturen dhe boten e sotme, si edhe varesia nga ushqimi. Gjithashtu mos te harrojme...

Don't Miss

Në thellësinë e detit për ditëlindjen e Seadit

Për 3-vjetorin e Seadit prindërit e tij dëshironin t’i ftonin të afërmit në një festë në thellësi të detit. Class Events krijoi detin në...

Karnavalet për Sarën dhe Ledionin, erdhën para kohe – me rastin e ditëlindjes së Romanit

Për Sarën dhe Ledionin erdhën karnavalet! Madje, mund të themi që karnavale më të ëmbla se këto nuk kemi parë ndonjëherë. Çfarë na shkon në...

Udhëtimi i parë rreth diellit për të voglën Sol

Ka shpesh diskutime nëse 1-vjetori duhet festuar apo jo. Në fakt, 1-vjetori është një festë shumë e rëndësishme për fëmijën, edhe pse ai nuk...

Risia e Class Fashion Show, bum kërkesash për të qenë pjesë e tij

Një risi e këtij viti në Class Fashion Show, ishin biletat për njerëzit e zakonshëm që i adhurojnë evenimentet e tilla, ku në qendër...

Cila është filozofia e Alketa Vejsiut për ngjarjen më të madhe të Class për këtë vit?

Edhe këtë vit, ngjarja e madhe e Class, e kthyer tashmë në një traditë të përvitshme të organizimit të eventeve me të rëndësishme në...