30.2 C
Albania
Saturday, August 20, 2022

Does cinnamon milk help you sleep better?

Many people have a favorite "medicine" for every night before bed: a warm decaffeinated tea or some melatonin supplement. But juices containing milk and...

Graham Martin – Aktori i njohur gjendet i vdekur në shtëpi

Graham Martin, ylli i West End u gjet i vdekur në shtëpi.Sipas raportimeve te shumta Aktori 50-vjeçar, emri i vërtetë i të cilit ishte Graham...

Recipes can live longer in use these tricks while washing

Recipes are one of the most used everyday garments, but the process of washing them is not so practical. You may have worn the...

10 raste kur nje aktor eshte transformuar për rolin e tij

Jeta e nje aktor shqiptar ose te huaj nuk perbehet vetem nga fama dhe qejfi. Ata kane shume detyra te rendesishme dhe te renda. Realiteti i...

Arti shqiptar në zi/Dy aktorë humori u ndanë sot nga jeta

Kinematografia dhe skena shqiptare janë sot më të varfra, më të zymta! Sepse dy nga artistët që i kanë dhënë kaq shumë të qeshura...

Beauty

Entertainment

Modelling

Artikujt e fundit

Klaudia Pepa pjesë e një filmi thriller në Itali, zbulon detajet

Një nga balerinat më të famshme në Shqipëri, Klaudia Pepa e ka vijuar karrierën e saj prej vitesh në Itali. Së fundmi nuk do e...

Angelina Jolie flet për vendimin që mori për karrierën e saj, pas ndarjes nga Brad Pitt

Angelina Jolie ka zbuluar se një "ndryshim" në familjen e saj e detyroi atë të kthehej në aktrim. Aktorja dhe regjisoria fituese e Oskarit së...

Kjo është arsyeja e vërtetë pse J.Lo dhe Alex Rodriguez i dhanë fund lidhjes

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez bënë gjithçka për ta bërë marrëdhënien e tyre të funksionojë, por fatkeqësisht nuk i shpëtuan dot ndarjes. Javën e...

Ç’ndodhi me dasmën? Diletta Leotta flet për herë të parë pas lajmeve të ndarjes nga Can Yaman

Ditët e fundit u tha në media se një nga çiftet më të përfolura të vitit 2021, prezantuesja italiane Diletta Leotta dhe aktori turk...

95 vjet më pas, disa privilegje që gëzon Mretëresha Elizabeth mund t’ju duken të çuditshme

Vetëm pak ditë pas ndarjes nga jeta të princit Philip, me të cilin jetoi plot 73 vjet martesë, Mbretëresha e Anglisë ka festuar 95-vjetorin...

KOMBINIMI I NGJYRAVE PER SEZONIN PRANVEROR

Veshja eshte pasqyre e asaj qe ne jemi. Ne duam cdo moment te ndiejme vemendjen qe mund te marim nepermjet nje luku terheqes ,...

THENIE PER FEMRAT PER VLERAT QE KJO GJINI MBART

Femra si qenie hyjnore Nese botes do ti hiqnim perqindjen me te madhe te ndarjes gjinore, perpara syve do te na shfaqej nje panorame aspak...

Rrudhat e ballit dhe arsyet e shfaqjes

Rrudhat e ballit dhe arsyet apo si te heqim ato. Keto do ti lexoni ne artikullin e sotem. Ciao.al Vijat në ballë nuk janë më...