15.7 C
Albania
Saturday, October 2, 2021

Does cinnamon milk help you sleep better?

Many people have a favorite "medicine" for every night before bed: a warm decaffeinated tea or some melatonin supplement. But juices containing milk and...

POSTIMET E REJA

Cilat jane ushqimet qe ju ndihmojne te keni floke te shendetshem

Deshironi te dini si te keni floke te shendetshem? Ky artikull është i përsosur për ju nëse vuani nga rënia e rritjes së flokëve apo...

Uthulla e molles dhe benefitet e saj per shendetin

Uthulla e molles ka me shume perdorime sesa vec ne gatim. Jeni gati te mesoni disa nga benefitet e saj? Me siguri keni lexuar disa herë...

Nese ndiqni keto hapa renia e peshes do te behet me e lehte

Deshironi qe renia e peshes te behet e lehte per tu arritur? Të humbasësh peshë nuk është një gjë aq e thjeshtë dhe e mirë...

Ja disa arsye qe tregojne se jeni me intelekt me te lart se te tjeret

Deshironi te dini nese keni nje intelekt me te lart se sa te tjeret rreth jush? Një ide gjeniale e papritur ose një supozim...

Pse të gjithë e festojnë ditëlindjen e parë të fëmijës, kur ai s’do të mbajë mend asgjë?

A ka gëzim më të madh në jetë se lindja e një fëmije? Për ata që janë bërë prindër dhe e kanë provuar atë ndjesi, jo. 1-vjetori i fëmijës është një festë shumë e rëndësishme për çdo prind dhe përgjithësisht, të gjithë zgjedhin ta festojnë, pavarësisht nëse vendosin të bëjnë një festë të madhe apo një drekë ose darkë të vogël.

Megjithatë dëgjojmë shpesh të thuhet, kryesisht nga ata që s’janë ende prindër, se 1-vjetori është një festë e pakuptimtë, pasi bebi nuk do të mbajë mend asgjë.
Në të vërtetë, 1-vjetori është një festë për prindërit dhe të ftuarit. Është për ata njerëz që janë lumturuar shumë për ardhjen e fëmijës në jetë dhe që përgjatë një viti kanë qenë gjithmonë aty për të ndihmuar në rritjen e tij. Prandaj ka kaq shumë rëndësi dhe është një arsye e madhe për t’u festuar.

Më shumë se për këdo, është një ditë e rëndësishme për prindërit e të voglit, që pas një viti të gjatë, të mbushur me sfida, lot dhe shumë lumturi, më në fund, mund të festojnë për ngjarjen më të rëndësishme në jetën e tyre. Por edhe për faktin se vitin e parë e kanë përmbushur me sukses misionin e tyre.
Vërtet bebi nuk do të mbajë mend asgjë, por fotot do të mbeten një kujtim shumë i bukur për të. E kush nuk e ka peng faktin që s’ka shumë foto nga fëmijëria?

Kur të pranishëm janë të gjithë njerëzit e dashur, kur ka ëmbëlsira, shumë fëmijë të pranishëm, një dekor të bukur dhe një ambient festiv, 1-vjetori merr një tjetër kuptim. Meqë ra fjala te dekori, i cili është jo pak i rëndësishëm, besojmë se e dini që Class Events bën festat më të bukura që keni parë?!

Class ka pasur fatin të jetë pjesë e gëzimit të shumë prindërve, me dhjetra 1-vjetore të realizuar në mënyrë perfekte nga skuadra profesioniste. Prandaj nëse po mendoni për ditëlindjen e fëmijës suaj, mund të frymëzoheni nga disa prej festave të realizuara nga Class Events.
Temën e zgjidhni ju, Class kujdeset që gjithçka të jetë ashtu siç e keni menduar.

BRENDA DITËLINDJES SË PARË TË AJKA QUMËSHTORES
 

NJË KOPSHT ME LULE PËR DITËLINDJEN E NJË LULEJE TË VOGËL
 

WONDERLAND APO ONEDERLAND?
 

NË PYLLIN E WINNIE POOH PËR DITËLINDJEN E ALORIS
 

NJË FESTË DELIKATE DHE E ËMBËL PËR DITËLINDJEN E PERLËS
 
Fotot: Class Photography dhe Class Events
Nëse dëshironi të lini një takim me menaxheret e Class Events mund t’i kontaktoni në numrin e telefonit:
+355 69 60 82 858
Ose mund të plotësoni formularin praktik duke klikuar këtu.
Për të shfletuar portofolin e eventeve klikoni në www.classbyav.com

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Latest Posts

Cilat jane ushqimet qe ju ndihmojne te keni floke te shendetshem

Deshironi te dini si te keni floke te shendetshem? Ky artikull është i përsosur për ju nëse vuani nga rënia e rritjes së flokëve apo...

Uthulla e molles dhe benefitet e saj per shendetin

Uthulla e molles ka me shume perdorime sesa vec ne gatim. Jeni gati te mesoni disa nga benefitet e saj? Me siguri keni lexuar disa herë...

Nese ndiqni keto hapa renia e peshes do te behet me e lehte

Deshironi qe renia e peshes te behet e lehte per tu arritur? Të humbasësh peshë nuk është një gjë aq e thjeshtë dhe e mirë...

Ja disa arsye qe tregojne se jeni me intelekt me te lart se te tjeret

Deshironi te dini nese keni nje intelekt me te lart se sa te tjeret rreth jush? Një ide gjeniale e papritur ose një supozim...

Don't Miss

Quiz: Çfarë dhurate do të marrësh për Shën Valentin?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa e ngjashme je me nënën tënde?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa e rëndësishme je për miqtë e tu?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Ditën e Shën Valentinit, do ta kaloni mirë apo keq?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter

Quiz: Sa të predispozuar jeni për të vuajtur nga ankthi?

AddThis Sharing ButtonsShare to WhatsAppWhatsAppShare to ViberViberShare to FacebookFacebookShare to PinterestPinterestShare to TwitterTwitter